اخبار

دیزنی رسما زمان انتشار انیمیشن فروزن Frozen 3 را اعلام کرد

پس از شش سال انتظار، بالاخره والت دیزنی انیمیشن محبوب فروزن را با قسمت سوم خود به سینماها باز می‌گرداند. انیمیشن فروزن که در سال ۲۰۱۳ اکران شد، به سرعت به یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌های تاریخ تبدیل شد و آهنگ‌های آن در سراسر جهان به زبان‌های مختلف خوانده شد. قسمت دوم این انیمیشن نیز در سال ۲۰۱۹ به روی پرده سینماها رفت و با استقبالی مشابه روبرو شد. طبق اعلام رسمی دیزنی، این انیمیشن در ۲۵ نوامبر ۲۰۲۶ برابر با ۴ آذر ۱۴۰۵ اکران خواهد شد.

جزئیات زیادی از داستان فروزن ۳ فاش نشده است، اما می‌دانیم که این انیمیشن ادامه داستان دو قسمت قبلی خواهد بود. در قسمت دوم، السا و آنا به جنگل جادویی سفر کردند تا راز گذشته خود را کشف کنند. در فروزن ۳، احتمالاً شاهد ماجراجویی‌های جدیدی از این دو خواهر خواهیم بود. انتظار می‌رود که تمام شخصیت‌های اصلی دو قسمت قبلی در فروزن ۳ حضور داشته باشند. این شخصیت‌ها شامل السا، آنا، کریستوف، اولاف و سوان هستند. همچنین احتمالاً شاهد حضور شخصیت‌های جدیدی در این انیمیشن خواهیم بود.

موسیقی یکی از مهم‌ترین بخش‌های انیمیشن‌های فروزن است. آهنگ‌های دو قسمت قبلی این انیمیشن به شدت محبوب شدند و در صدر جدول‌های موسیقی قرار گرفتند. انتظار می‌رود که فروزن ۳ نیز دارای موسیقی‌های به یاد ماندنی و جذابی باشد. طرفداران انیمیشن‌های فروزن به شدت منتظر انتشار قسمت سوم این انیمیشن هستند. انتظار می‌رود که فروزن ۳ به پرفروش‌ترین انیمیشن سال تبدیل شود.

نکات جالب:

  • انیمیشن فروزن پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ والت دیزنی است.
  • آهنگ Let It Go از انیمیشن فروزن برنده جایزه اسکار بهترین آهنگ اورجینال شد.
  • انیمیشن یخ‌زده به زبان‌های مختلف دوبله شده است و در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به نمایش درآمده است.

سوال متداول:

  • چه زمانی فروزن ۳ منتشر می‌شود؟ هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار یخ‌زده ۳ اعلام نشده است، اما طبق گزارش‌ها، این انیمیشن در زمستان ۲۰۲۴ یا اوایل ۲۰۲۵ اکران خواهد شد.

  • داستان فروزن ۳ درباره چه چیزی است؟ جزئیات زیادی از داستان یخ‌زده ۳ فاش نشده است، اما می‌دانیم که این انیمیشن ادامه داستان دو قسمت قبلی خواهد بود.

  • چه شخصیت‌هایی در فروزن ۳ حضور خواهند داشت؟ انتظار می‌رود که تمام شخصیت‌های اصلی دو قسمت قبلی در یخ‌زده ۳ حضور داشته باشند. این شخصیت‌ها شامل السا، آنا، کریستوف، اولاف و سوان هستند.

  • آیا فروزن ۳ به اندازه دو قسمت قبلی موفق خواهد بود؟ با توجه به محبوبیت دو قسمت قبلی، انتظار می‌رود که فروزن ۳ نیز به انیمیشنی بسیار پرفروش تبدیل شود.

فروزن ۳ یکی از موردانتظارترین انیمیشن‌های سال‌های آینده است. این انیمیشن با داستانی جذاب، شخصیت‌های دوست‌داشتنی و موسیقی‌های به یاد ماندنی، به طور حتم مورد استقبال طرفداران انیمیشن‌های فروزن قرار خواهد گرفت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید