اخبار

آیفون 16 پرو اپل به دوربین های پیشرفته مجهز می شود

آیفون 16 پرو اپل می تواند دارای دوربین 120 میلی متری تتراپریسم باشد.

در حالی که چند ماه پیش سری آیفون 15 اپل معرفی شد، شایعات و گزارش های مختلفی در مورد خط تولید آیفون 16 وجود دارد. اکنون، آخرین گزارش ادعا می کند که آیفون 16 پرو می تواند پیشرفت قابل توجهی در بخش عکاسی داشته باشد. آیفون 16 پرو اپل می تواند دارای دوربین 120 میلی متری تتراپریسم باشد.

انتظار می رود غول کوپرتینویی فناوری لنز دوربین را که مختص مدل آیفون 15 پرو مکس بود به آیفون 16 پرو بیاورد. به گفته تحلیلگر معروف مینگ چی کو، آیفون 16 پرو همچنین دارای دوربین تتراپریسم 120 میلی متری تله فوتو اپل خواهد بود. کو اضافه می‌کند که دوربین تتراپریسم بهبودیافته به لطف بهبود بازدهی لارگان، که تنها تامین‌کننده لنزهای دوربین تتراپریسم است، وارد بازار می‌شود.

در ابتدا، لنز پریسکوپ با بازده تولید پایینی روبرو بود، اما بهبودها بازده را به بیش از 70 درصد افزایش داده است. به عبارت دیگر تولید لنز این دوربین سود بیشتری دارد. بنابراین، کو معتقد است که اپل در سال 2024 از فناوری تتراپریسم در نسخه پرو نیز استفاده خواهد کرد. این مطابق با گزارش قبلی ما است که به لطف استفاده از لنزهای شیشه‌ای قالب‌گیری شده، به ارتقاء فناوری دوربین اشاره می‌کرد.

آیفون 16 پرو اپل

این تحلیلگر بیان می‌کند که پیش‌بینی می‌شود اپل و هوآوی دو برند در حال رشد و برتر در فروش جهانی تلفن‌های هوشمند با دوربین پریسکوپ در سال 2024 باشند. انتظار می‌رود لارگان تامین‌کننده اصلی لنزهای پریسکوپ برای اپل و هواوی باشد.

بنابراین می‌توان انتظار داشت که فناوری بهبودیافته دوربین راه خود را به سری هواوی P70 باز کند. برای کسانی که نمی دانند، سری P هوآوی دستگاه های پرچمداری هستند که بر عکاسی تاکید دارند و به نوعی یک گوشی دوربین محور است و مناسب کسانی است که می خواهند با گوشی خود محتوا تولید کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید